Paintballová liga

 7. 5. 2022  Klubovna v Břízkách

Postav 5členný tým a přihlas jej do Paintballové ligy – turnaje, který ukáže tvoji schopnost taktizovat a spolupracovat v týmu.

Ať už jsi někdy paintball hrál nebo ne, přihlas se a vyzkoušej si tuto netradiční sportovní aktivitu a třeba v sobě najdeš skrytý talent. Vše potřebné pro hru (zbraň, ochranné oblečení, helmu a rukavice) ti půjčíme. Tak neotálej, počet účastníků je omezen.

Pravidla!

Proti sobě nastoupí 2 týmy po 5členech z jedné z následujících věkových kategorií:

  • 8–11 let
  • 12–14 let
  • 15–18 let
  • 18+ (pozor, kategorie bude otevřena pouze v případě, že nebude naplněna kapacita v předchozích kategorií, přihlášené budeme dodatečně kontaktovat)

Vždy rozhoduje věk nejstaršího člena týmu. Turnaj se bude hrát vyřazovací formou, tedy do dalšího kola postoupí vítězné družstvo z kola předešlého. Jednotlivé hry nebudou časově omezeny – hráči budou omezeni pouze počtem kuliček.

Bezpečnost!

Při hře dbáme na bezpečnost hráčů. Pro hru používáme kvalitní ochranné pomůcky jako jsou helmy, rukavice a kombinézy s krčním chráničem. I tak je ale možné, že při zásahu kuličkou může dojít ke vzniku modřin.

Účastníci při prezenci předloží písemný souhlas rodičů s účastí na turnaji a prohlášením, že účastník netrpí žádným zdravotním omezením, které by mu znemožňovalo hrát. Bez doložení nebude umožněno se účastníkovi zúčastnit turnaje.

Chcete se na něco zeptat?

Jakub Hanuš
kuba@pscaslav.cz
+420 776 579 967

Děkujeme za podporu!

© 2022 Pionýr, z. s. — Pionýrská skupina Čáslav