fbpx

Příměstský tábor Ať žijí rytíři!

 22. 8.—26. 8. 2022  Břízky 1 500 Kč

Letní příměstský tábor pro děti s programem zaměřeným na věkovou kategorii 6–12 let na téma „Ať žijí rytíři!“. V rámci tábora si děti užijí hry, soutěže, budou vyrábět a učit se novým věcem. V ceně tábora je 2x svačina, oběd, pitný režim a materiál na program.

Během tábora budeme s dětmi trávit čas v klubovně v Břízkách (mapa). Děti můžete přivést mezi 7:30–8:00 a vyzvednout si je zase můžete mezi 16:00–16:30. Při vyzvedávání dětí nezajíždějte autem až ke klubovně – je tam úzká cesta v kopci, kde se 2 auta nevyhnou.

Většinu času budeme s dětmi trávit venku, proto jim připravte vhodné oblečení, boty, pokrývku hlavy, pláštěnku a holinky (nepodceňovat, záchody jsou mimo budovu) – pokud chcete, můžete některé věci u nás nechat po celý týden.

Po celý den bude zajištěn pitný režim – voda a šťáva, dopolední svačina – většinou ovoce nebo zelenina – oběd a odpolední svačina.

Prosíme, vemte na vědomí, že prostorové podmínky jsou “táborového typu” – k dispozici máme zděnou budovu, suchý záchod a umývárnu – samozřejmě vše splňuje patřičné hygienické podmínky.

Pokud dítě užívá nějaké léky, případně má léky, které se podávají při potížích, je nutné je předávat v originálním obalu včetně příbalového letáku.

V rámci příměstského tábora proběhne realizace projektu „Zlepšovadlo“ aktivity v rámci tohoto projektu jsou poskytovány zdarma a nejsou součástí kalkulace příměstského tábora.

Chcete se na něco zeptat?

Tereza Ondrysková
terka@pscaslav.cz
+420 739 478 208

Děkujeme za podporu!

© 2024 Pionýr, z. s. — Pionýrská skupina Čáslav